40 V Max Combihamer
- 4,0 Ah accu (2 st), snellader, stofafzuiging en AWS zender, in Mbox
- Bij plotselinge reductie in toeren of bij klemmen van de boor in het materiaal treedt Active Feedback sensing Technology (AFT) in werking en schakelt de machine uit.
- Boren en stof afzuigen in één.
- Combihamer met drie functies: boren, h

Heeft u hulp nodig van een specialist?

010-2921899

verkoop@keller.nl
Omschrijving
- 4,0 Ah accu (2 st), snellader, stofafzuiging en AWS zender, in Mbox
- Bij plotselinge reductie in toeren of bij klemmen van de boor in het materiaal treedt Active Feedback sensing Technology (AFT) in werking en schakelt de machine uit.
- Boren en stof afzuigen in één.
- Combihamer met drie functies: boren, hamerboren en lichte breekwerkzaamheden.
- Communicatie tussen machine en accu maximaliseert de werking van de machine en de beveiliging van de accu.
- Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing.
- Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) goed beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
- Ideale combihamer voor gaten tot 16 mm, maar kan tot 28 mm in beton.
- In combinatie met de stofafzuiging is de maximale boorlengte inclusief SDS-PLUS aansluiting 260 mm.
- Met dubbele LED-verlichting voor beter zicht op het werk.
- Slagkracht (2.9 Joules) is gelijk aan de gesnoerde equivalent HR2811FT.
- Uitgerust met Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger.
- Uitgerust met efficiënte BL-motor die de kracht en prestatie biedt van gesnoerde equivalent HR2811FT.
- Uitgerust met twee verwisselbare boorkoppen: een SDS-PLUS en snelspanboorkop.
- Voorzien van elektronica voor constant toerental, soft no load en variabele toerenregeling.
- Zeer laag trillingsniveau door Anti Vibratie Technologie (AVT), 6,0 m/s² bij boren in beton (40% van HR2811FT).
Uitvoeringen
Bekijk de verschillende uitvoeringen van dit product. Plaats eventueel meerdere varianten in één keer in uw kruiwagen.
Heeft u behoefte aan persoonlijk advies of wilt u een product direct ophalen in onze showroom?
Kom langs in onze showroom en laat u adviseren door onze ervaren verkopers. De koffie staat klaar!
